Pangsapuri Sri Alpinia, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 255,000

3

BT

2

BM

780

kps

RM 326.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2002
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501381925

Tentang Pangsapuri Sri Alpinia

Sri Alpinia, 3 Bedroom Apartment in Laman Puteri 1, Puchong Bdr Putri

Find your ideal residence! This exquisite apartment is now on the market. Offering 3 roomy bedrooms and 2 bathrooms, this 780 sqft unit situated in Laman Puteri 1, Malaysia, presents a wonderful combination of comfort and accessibility. Close by are amenities such as Victoriashire International Education HQ (1.1 km) and Jaya Grocer, IOI Rio City (0.5 km), making it perfect for families. Take advantage of project amenities including a playground, BBQ area, and round-the-clock security. The unit includes contemporary features like air conditioning, a water heater, and ceiling fans, ensuring a pleasant living experience. Seize this remarkable opportunity to own a lovely apartment in a sought-after location. Move quickly to secure your future residence!

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taska

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 255,000.
Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 780 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.