Pangsapuri Seri Pulai, Puchong

Jalan PH 4/1 Jalan PH 4/1 Off Jalan Bakawali, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 173,000

3

BT

2

BM

657

kps

RM 263.32

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501384259

Tentang Pangsapuri Seri Pulai

Ground Floor Unit Pangsapuri Seri Pulai Puchong Hartamas Selangor

Ground Floor Apartment Pangsapuri Seri Pulai FOR SALE NOW! (Please contact Carlos Ng 0***** )
- 3 bedrooms, 2 bathrooms, 1 carpark
- 657 sqft
- Freehold
- Corner unit
- Asking price RM173K (negotiable)
- Ideal for first-time home buyers

5-10 minute distance to the following amenities:
1.) SetiaWalk
2.) One City
3.) AEON BiG Puchong Utama
4.) LRT Station Puchong Perdana
5.) LRT Taman Perindustrian Puchong
6.) LRT Puchong Prima
7.) Convenience Store (KK mart, Familymart, 7-Eleven, 99 SpeedMart)

For any inquiries or to arrange a viewing, feel free to reach out to me anytime (Carlos 0***** )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 173,000.
Jalan PH 4/1 Jalan PH 4/1 Off Jalan Bakawali, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 657 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian