Pangsapuri Seri Jati, Pusat Bandar Puchong, Puchong
Jalan Wawasan 5/4, Pusat Bandar Puchong, Puchong, Selangor
RM 160,000
3
BT
2
BM
660
kps
RM 242.42
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Seri Jati
2nd Floor, Freehold
Sri Jati Apartment, Pangsapuri Seri Jati, Puchong Taman Wawasan
-2ND FLOOR
-Ground, 1st , 2nd (this is 2nd floor)
-Freehold Bumi
-Low Cost Title
-660sf
-3 Room, 1 Bath Room, 1 Toilet
-1 Parking
-Nearby Columbia Hospital, Setia Walk, LRT, Shoplot, Restaurant
***********************
Asking for 160k
***********************
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, JAlan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor
-2ND FLOOR
-Ground, 1st , 2nd (this is 2nd floor)
-Freehold Bumi
-Low Cost Title
-660sf
-3 Room, 1 Bath Room, 1 Toilet
-1 Parking
***********************
Asking for 160k
***********************
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 160,000.
Jalan Wawasan 5/4, Pusat Bandar Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 660 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.