Pangsapuri Lotus (Teratai), Taman Puchong Prima, Puchong
Jalan Prima 2/1,Taman Puchong Prima,, Taman Puchong Prima, Puchong, Selangor
RM 180,000
3
BT
2
BM
807
kps
RM 223
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Lotus (Teratai)
Save 80k, Pangsapuri Teratai, Pangsapuri Lotus, Taman Puchong Prima
No. A-03-06, Block A, Pangsapuri Teratai, Taman Puchong Prima, 47150, Puchong, Selangor
[ SAVE : RM 80 K ]
[ MARKET VALUE : RM 260 K ]
[ NOW ASKING : RM 180 K ]
*Property Details:
- Auction Unit
- Auction Date: 11/2/2026
- Leasehold
- Built Up: 807 sqft
- 3R, 2B
~ FREE
- Bidder Registration
- Auction procedure
- Financial consultation , pre-loan check
- Auction legal specialist
- Property background & Hidden cost check
- Get copy of POS & COS
Please contact:
Mr Leong 0l9-2l84ll3
[ SAVE : RM 80 K ]
[ MARKET VALUE : RM 260 K ]
[ NOW ASKING : RM 180 K ]
*Property Details:
- Auction Unit
- Auction Date: 11/2/2026
- Leasehold
- Built Up: 807 sqft
- 3R, 2B
~ FREE
- Bidder Registration
- Auction procedure
- Financial consultation , pre-loan check
- Auction legal specialist
- Property background & Hidden cost check
- Get copy of POS & COS
Please contact:
Mr Leong 0l9-2l84ll3
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Nursery
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 180,000.
Jalan Prima 2/1,Taman Puchong Prima,, Taman Puchong Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 807 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.