O'hako Residence, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 438,000

2

BT

2

BM

815

kps

RM 537.42

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501387586

Tentang O'hako Residence

Nice unit for sale

Ohako Residence @ Puchong
======================

PROPERT DETAILS:-
===============

* FREEHOLD
* 815SF
* 2 ROOMS / 2 BATHROOMS
* 2 CARPARK
* BLOK A
* ASKING SELLING PRICE RM438K

FOR DETAILS OR ENQUIRY PLEASE CONTACT
REGINE AT 019.208.2299
REN 08474

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 438,000.
Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 815 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]