M Terra, Taman Desa Millennia, Puchong
Taman Desa Millennia, Puchong, Selangor
RM 328,000
2
BT
2
BM
775
kps
RM 423
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang M Terra
Promotional Packages 100% Fully Financed Furnished
*Mystery Offers: Minimal Down Payment (Contact For Details)*
-SPECIAL PROMOTIONAL OFFER AVAILABLE ON REQUEST
-10% Bumi Discount
Layout:
-Type B: 775sf 2 Room 2 Bath
-Type C: 1023sf 3+1 Room 2 Bath
-SPECIAL PROMOTIONAL OFFER AVAILABLE ON REQUEST
-10% Bumi Discount
Layout:
-Type B: 775sf 2 Room 2 Bath
-Type C: 1023sf 3+1 Room 2 Bath
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 328,000.
Taman Desa Millennia, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.