Koi Boulevard, Taman Industri Pusat Bandar Puchong, Puchong

Jalan Puchong Jalan Puchong Batu 13 1/2, Taman Industri Pusat Bandar Puchong, Puchong, Selangor

RM 357,000

3+1

BT

3

BM

1,339

kps

RM 266.62

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500151966

Tentang Koi Boulevard

2 Parking, 4 Room, 3 Bathroom

K Boulevard, Koi Boulevard, Bandar Puteri Puchong (1339sf, 2 Parking)

-Leasehold Non Bumi
-1339sf
-3+1 Room, 3 Bathroom
-Middle Floor
-2 Car Park
-Kitchen Cabinet, Hob & Hood, Air cond, Water heater
-24 Hour Security
-Swimming Pool
-Nearby LRT Bandar Puteri Puchong

*****************
Asking 357k
*****************

www.h*****
www.h*****
www.h*****

Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****

REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, JAlan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor.
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 357,000.
Jalan Puchong Jalan Puchong Batu 13 1/2, Taman Industri Pusat Bandar Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,339 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]