Inspira Hills, Taman Puchong Tekali, Puchong

Jalan Tekali, Taman Puchong Tekali, Puchong, Selangor

RM 855,000

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 610.71

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2027
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501302753

Tentang Inspira Hills

Inspira Hill Puchong 1,400sqft 2-Storey Puchong, Selangor Freehold

Inspira Hill Puchong 1,400sqft 2-Storey | Puchong, Selangor | Freehold | 4R3B | 20x70 | East-Facing!

Freehold intermediate 2-storey house at Inspira Hill, Puchong — 1,400 sqft (20 x 70) with 4 bedrooms and 3 bathrooms. Non-Bumi Lot. East-facing. WhatsApp only.

For viewing, call or WhatsApp: www.w***** TC Hou — 0***** | REN44941
List No: H00532

Property Details:
1,400 sq.ft. | 2-Storey Terraced House | Inspira Hill, Puchong, Selangor
4 Bedrooms | 3 Bathrooms | Land: 20 x 70
Freehold | Non-Bumi Lot | Intermediate
East-Facing

Transport & Connectivity:
Easy access to LDP, KESAS & Puchong highway
Near Puchong & Bukit Jalil commercial areas
15–20 mins to KL City Centre

Nearby Amenities:
Near Inspira Hill & Puchong shoplots, schools & clinics
Close to IOI Mall & Puchong amenities
Banks & daily conveniences nearby

Why You Can't Miss This:
Freehold | East-Facing | 20x70!
4R3B | Inspira Hill Puchong
LDP & KESAS Access
100% Full Loan Available
Cash Out / Rebate
Low Downpayment
Banker & Lawyer Provided
100% Refund If Loan Declined
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 855,000.