Hot Sale!! 32,670Sqft Residential Land Kampung Seri Aman Tengah, Puchong

Hot Sale!! 32,670Sqft Residential Land Kampung Seri Aman Tengah, Puchong, Selangor

RM 1,500,000

32,670

kps

RM 46

check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501347368
check-small-f
32,670 kps luas tanah
check-small-f
RM 45.91 psf (tanah)

Tentang Hot Sale!! 32,670Sqft Residential Land Kampung Seri Aman Tengah, Puchong

Hot Sale! 32,647ft Residential Land Kampung Seri Aman Tengah Puchong

32,670 sqft ( 100 x 326 )
Next To Mainroad
LeaseHold ( Expired 2101 )
Non-Bumi Lot

Selling Price RM1.5Mil Only !!
( RM52 Psqft )

Call / Whatsapp for viewing :
0***** Yap (WeChat ID: chewying1226)
0***** Yap (WeChat ID: meiy1226)

For More Info & Viewing Kindly Contact:
O18* 973* O33* 4 Yap
www.h*****
O11* 28O* 753* 12 Yap
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 1,500,000.
Hot Sale!! 32,670Sqft Residential Land Kampung Seri Aman Tengah, Puchong, Selangor.
32,670 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]