Elite Apartment, Puchong

Jalan Pinggiran Mas 2, Taman Mas, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 220,000

3

BT

2

BM

1,100

kps

RM 200.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501390706

Tentang Elite Apartment

For Sale: Reno Unit at Pangsapuri Elite, Taman Mas, Puchong

[FULLY RENOVATED UNIT + LOWEST PRICE + CLOSE TO SURAU]

Pangsapuri Elite, Taman Mas, Puchong

*Flexible booking options
*Potential for markup
===========================
ASKING PRICE : RM220,000 NEGO
===========================

PROPERTY DETAILS :
- Apartment
- Leasehold (Non-Bumi lot)
- Level: 8
- Size : Approximately 1100 Sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 2 Covered Car Parking Spaces
- RM135.50 Maintenance Charge
- Recently painted, SPC Flooring, new wiring, 2 Air Conditioners

FACILITIES :
- 24-Hour Security
- Swimming Pool
- Multi-Purpose Hall

NEARBY AMENITIES :
- Primary & Secondary Schools
- Mini Market, 99 Speedmart Taman Mas, Super7 Mart
- Banks, Restaurants, Shoplots, Clinics, Workshops, Car Wash
- LRT Puchong Prima, IOI Mall
- Short walk to Surau

ACCESSIBILITY:
- ELITE Highway,
- SKVE Expressway
- LDP
- Jalan Puchong provides easy access to Putra Heights & Bandar Saujana Putra

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 220,000.
Jalan Pinggiran Mas 2, Taman Mas, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]