D' Island, Puchong

Jalan Barat, Puchong, Selangor

RM 908,000

4

BT

3

BM

1,450

kps (tanah)

RM 626.21

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500370057

Tentang D' Island

Brand New 2 Storey House (20x72.5sf) 蒲种全新双层住宅

D Island Puchong, Brand New 2 Storey House (20x72.5sf) 蒲种全新双层住宅

-Brand New 2 Storey House
-Individual Title
-Land 20x72.5sf= 1450sf
-Build up 2182sf
-4 Room 3 Bathroom
-House is Fully Extended
-Gated Guarded
-Selling Price From RM 908k
-Booking Fee RM3,000 Only
-Intermediate, Endlot, Corner Lot

蒲种全新双层住宅
拥有个人地契
土地面积:20x72.5平方英尺 = 1450平方英尺
建筑面积:2182平方英尺
4间房,3间浴室
房屋已全面扩建
有围篱与保安社区
售价从 RM908,000 起
订金仅需 RM3,000
中间单位, 边间单位, 角头单位

Sales Package & Incentives:
- 9% rebate
- free SPA legal fee & disbursement
- free loan legal fee & disbursement
- free loan stamp duty
- free MOT stamp duty

www.h*****
www.h*****
www.h*****

Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****

REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, Jalan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 908,000.
Jalan Barat, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,158 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]