Bandar Puteri Puchong, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Bandar Puteri Puchong Puteri 10 Jalan Puteri 10/12 Puteri 10/11 Puteri 10/8, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

Negotiable

RM 1,000,000

4

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 606

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501047782
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Puteri Puchong

Bandar Puteri Puchong 2sty 22x75 full extended and renovated for Sale

Bandar Puteri Puchong for SALE

** 2 storey Intermediate terrace house
** FREEHOLD
** Non bumi-lot
** 1650sf
** 4 bedrooms & 3 bathrooms
** kitchen fully extended, flooring re-tiled, auto-gate, car porch can park 2 cars side by side
** gated & guarded community
** asking price : RM1mil nego

Please do not hesitate to contact me for more information & viewing appointment.
Ms Shanice Low (REN 25652)
H/P : o16-33o4812

********** PROPERTIES WANTED **********
OWNERS ARE WELCOME TO LIST
*********************************************
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
Bandar Puteri Puchong Puteri 10 Jalan Puteri 10/12 Puteri 10/11 Puteri 10/8, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

agency logo