Port Klang Free Zone, Port Klang (Pelabuhan Klang)

Jalan FZ2-P5/KS 12, Kampung Perigi Nenas, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor

RM 540,000 /mo

270,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500012185
check-small-f
270,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
270,000 kps luas tanah

Tentang Port Klang Free Zone

Warehouse for Rent - Pulau Indah, Port Klang

WAREHOUSE FOR RENT
Modern Hybrid Design | High Capacity | Prime Logistics Location

Location: Pulau Indah, Port Klang

Key Features:
- Warehouse Size: 270,000 sqft
- Minimum Clear Height: 9 meters
- Floor Loading: 50kN/m²
- Hybrid Design with Dock Levellers
- Automatic Sprinkler System (MS1910:2006), (Suited for Extra - High Hazard category)
- Electrical Supply: 400Amp
- Access Points: 15 Dock Levellers, 10 Sliding Doors

Rental Price: RM 2.00 / sqft
Ideal for logistics, warehousing, or large-scale industrial operations
Strategic port proximity with excellent connectivity

For viewing or inquiries, contact now!
Peggy Lim
0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Prime Cities Realty

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 540,000 /mo.
Jalan FZ2-P5/KS 12, Kampung Perigi Nenas, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 270,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Prime Cities Realty