Taman Desa Harta Indah, Pontian

Parit Semerah, Taman Desa Harta Indah, Pontian, Johor

View to Offer

RM 409,000

4

BT

2

BM

1,830

kps (tanah)

RM 224

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501336647
check-small-f
1,830 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Desa Harta Indah

Pontian, Parit Semerah, 2-Storey Corner Lot, Renovated, Full Loan,

UNTUK DIJUAL! RM409K
Rumah Pertama? Full Loan!
Urusan Cepat & Pantas!

Taman Desa Harta Indah,Parit Semerah 82000 Pontian Johor
2 Storey Low Cost Corner Lot
Land area : 1830sq.ft
4 Bedroom
2 Bathroom
Freehold
Corner Lot

Renovation :
2Bathroom At Downstair
Car porch roof & plaster ceiling

0*****
WhatsApp/Call Boss Win Untuk Semak Kelayakan!
Kawasan Strategik
Rumah Cantik & Terjaga
Deal Sampai Jadi Lawatan Tapak (Live View)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 409,000.
Parit Semerah, Taman Desa Harta Indah, Pontian, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,830 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VP REALTY SDN BHD [ E (1) 2154 ]