PANGSAPURI PULAI MUTIARA 3, Pontian

Jalan Pulai Mutiara, Pontian, Johor

Negotiable

RM 248,000

3

BT

2

BM

1,000

kps

RM 248

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Pangsa for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501361288
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 248.00 psf (lantai)

Tentang PANGSAPURI PULAI MUTIARA 3

Have Lift Pulai Mutiara Rmmj Apartment 3Bed 2Bath Freehold

𝐅𝐎𝐑 𝐒𝐀𝐋𝐄

Have Lift ! !

Pula Mutiara RMMJ APARTMENT Phase 3
Gelang patah @ Kangkar pulai

Build Up : 1000sqft
3room 2bathroom
Have lift
Midle floor
Intermediate unit
Bumi lot (all race welcome)
Maintenance RM97

Selling Price : RM 248K
Bank Value : RM 250K +

Booking Fee is 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗙𝗨𝗡𝗗 if loan is rejected

想了解更多或预约,请联系我:
Welcome Contact :
016 - 7048.538

𝗟𝗶𝗸𝗲/𝗙𝗼𝗹𝗹𝗼𝘄 :
Fᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ Pᴀɢᴇ

Now In Johor 我在柔佛

Z Johor Property

Seeking a professional team for property sales, ensuring fast and efficient transactions.

1000+ professional agents providing fast and comprehensive real estate services.

Free bank valuations, efficient legal services, and solutions to loan issues.

REF - W26/0519 LEA

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 248,000.
Jalan Pulai Mutiara, Pontian, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian