Uptown Residences, Petaling Jaya

Jalan Ss 21/60, Petaling Jaya, Selangor

RM 990,000

2

BT

2

BM

887

kps

RM 1,116.12

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Dis 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101571942

Tentang Uptown Residences

Walking Distance To Starling Mall

**DISCLAIMER**
Unit Number is not allow to shared to protect owner's and tenant's privacy.
Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is always welcome.

FULLY FURNISHED UNIT FOR SALE:-
-887 sq.ft with 2 Rooms and 2 Bathrooms
-2 Carparks

For viewing or further info, please contact
Ivan Kok
REN 27351
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 990,000.
Jalan Ss 21/60, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 887 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

AFORCE REALTY SDN BHD [ E (1) 2028 ]