University Tower, Seksyen 11, Petaling Jaya

Jalan Profesor Diraja Ungku Aziz, Seksyen 11, Petaling Jaya, Selangor

RM 690,000

2+1

BT

2

BM

1,237

kps

RM 558

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200336078
check-small-f
1,237 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 557.80 psf (lantai)

Tentang University Tower

Nice & Well Kept Unit!!

Nice & Well Kept unit @ University Tower, Petaling Jaya for Sale!!
- size: 1,237 sqft
- 2+1 rooms & 2 bathrooms
- 1 covered carpark
- freehold
- Well Kept unit
- Asking: RM690K

For enquiry, please feel free to contact:
Ivan Lee (REN 29475)
PropNex Realty Sdn Bhd
017**7700**861
Email: i*****@*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

playground-o

Playground

volleyball-2-o

Squash court

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Jalan Profesor Diraja Ungku Aziz, Seksyen 11, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,237 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]