Tropicana Indah, Tropicana, Petaling Jaya
Tropicana, Petaling Jaya, Selangor
View to Offer
RM 5,500,000
5+1
BT
6
BM
8,934
kps (tanah)
RM 616
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Tropicana Indah
2 Storey Bungalow for Sale
- LA 8,934 Sf
- BUA 6,466 Sf
- Modern Design Bungalow
- Ample Car Park Space
- Quality finishes
- 24 hours security
- Upmarket neighbour
Call Ken Tan Now For Appointment Viewing +6*****
Visit Our Website Now! www.h*****
We specialist in SemiD Bungalow for area below
Call Ken Tan Now For Appointment Viewing
0
1
3
5
6
5
6
9
9
5
- BUA 6,466 Sf
- Modern Design Bungalow
- Ample Car Park Space
- Quality finishes
- 24 hours security
- Upmarket neighbour
Call Ken Tan Now For Appointment Viewing +6*****
Visit Our Website Now! www.h*****
We specialist in SemiD Bungalow for area below
Call Ken Tan Now For Appointment Viewing
0
1
3
5
6
5
6
9
9
5
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,500,000.
Tropicana, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,466 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.