The Grand @ Kelana Damansara Suite, Kelana Jaya, Petaling Jaya

Jalan SS6/2 Jalan SS6/2, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor

Boleh dirunding

RM 438,000

2

BT

1

BM

570

kps

RM 768.42

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501303840

Tentang The Grand @ Kelana Damansara Suite

Well-Kept Unit Available For Sale @ The Grand Kelana Damansara

Property Details:
570sf
2 Bedrooms
1 Bathroom
1 Car Park
Partial Furnished

This well-kept and inviting unit is ideal for working professionals, couples, or small families. It boasts a prime location with convenient access to major highways, MRT/LRT, shopping centers, dining options, and daily necessities.

Ready for immediate move-in.

Viewings are welcome.
Contact Geralyn at 0***** for further information or to schedule an appointment.
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 438,000.
Jalan SS6/2 Jalan SS6/2, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 570 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]