Taman Mayang Jaya, Taman Mayang, Petaling Jaya
Taman Mayang Jaya, Taman Mayang, Petaling Jaya, Selangor
Lihat ke Tawaran
RM 639,999
2
BT
2
BM
900
kps (tanah)
RM 711.11
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Mayang Jaya
2 Storey Landed Terrace Intermediate, Freehold in Taman Mayang Jaya
Ethan Swe (E Trend Realty)
Senior Negotiator
2-Storey Landed Terrace @ Taman Mayang Jaya SS 26 for Sales
- Freehold
- Intermediate
- L/A: 15ft x 60ft (900sf)
- Built-up: 1200sf
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Basic Unit
- Renovated;
* Kitchen Extended
* 1st Floor master bedroom extended
* Built-in wardrobe
- For Sale: Rm640,000 (view to believe)
*Serious Buyers Only
* 3% Down Payment
* 12% Upon Signing SPA
* 3-5 Months To Complete (Freehold)
Senior Negotiator
2-Storey Landed Terrace @ Taman Mayang Jaya SS 26 for Sales
- Freehold
- Intermediate
- L/A: 15ft x 60ft (900sf)
- Built-up: 1200sf
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Basic Unit
- Renovated;
* Kitchen Extended
* 1st Floor master bedroom extended
* Built-in wardrobe
- For Sale: Rm640,000 (view to believe)
*Serious Buyers Only
* 3% Down Payment
* 12% Upon Signing SPA
* 3-5 Months To Complete (Freehold)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 639,999.
Taman Mayang Jaya, Taman Mayang, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.