Taman Kanagapuram, Taman Kanagapuram, Petaling Jaya

Taman Kanagapuram, Petaling Jaya, Selangor

View to Offer

RM 1,680,000

8,000

kps

RM 210

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501300445
check-small-f
8,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 210.00 psf (tanah)

Tentang Taman Kanagapuram

Taman kanagapunam Residential flat land old klang road for sale

Taman Kanagapunam , Old Klang road bungalow flat land for sale

* 6 miles
* Bungalow empty flat land
* Freehold
* 8000 sf
* Asking Rm210 persqft
* Residential land
* Rm1.68mil nego
* Square shape
* Non bumilot

** Driving distant to Pearl Point, MidValley Shopping Mall, old town market, PJ State, school Etc.

Accessibility :
Old Klang Road, P.Jaya and Federal Highway.

Photo Showing just for illustatrion purpose may not the actual unit . Kindly contact Connie 0***** to arrange viewing.
111188
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 1,680,000.
Taman Kanagapuram, Petaling Jaya, Selangor.
8,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate

agency logo