Taman Desaria, Petaling Jaya

Taman Desaria, Petaling Jaya, Selangor

View to Offer

RM 660,000

4

BT

3

BM

1,540

kps (tanah)

RM 429

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501168679
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Desaria

Taman Desaria di Bandar Sunway

FOR SALE :
Double Storey Terrace House Taman Desaria di Bandar Sunway

𝗣π—₯π—’π—£π—˜π—₯𝗧𝗬 π——π—˜π—§π—”π—œπ—Ÿπ—¦:
> Double Storey Intermediate
> Leasehold | Non-Bumi Lot
> Land Area: 22 x 70
> Built-up: Β±1,540 sqft
> 4 Bedrooms | 3 Bathrooms
> Car porch dengan awning (2 kereta)
> Terdapat yard & balkoni
> Sebahagian telah diubah suai
> Unit asas – boleh ubah suai mengikut cita rasa sendiri

π—”π— π—˜π—‘π—œπ—§π—œπ—˜π—¦:
> Sunway Pyramid
> Sunway Medical Centre
> Sunway University
> Monash University Malaysia
> Dataran Mentari
> Stesen KTM Seri Setia

π—”π—–π—–π—˜π—¦π—¦π—œπ—•π—œπ—Ÿπ—œπ—§π—¬
> Federal Highway
> NKVE Highway
> Shapadu Highway
> LKSA Highway

π—”π˜€π—Έπ—Άπ—»π—΄ 𝗽𝗿𝗢𝗰𝗲: π—₯π— πŸ”πŸ”πŸ¬,𝟬𝟬𝟬 (π˜ƒπ—Άπ—²π˜„ π˜π—Ό 𝗼𝗳𝗳𝗲𝗿)

For more info / viewing session,
please Sms/Whatsapp/Call/Telegram:-

NORAINI DAHAN
0*****
REN10413

#21/04/26-2 #PGP81 #Amirun- PGI
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Taman Desaria, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian