SS7, Petaling Jaya

SS7, Petaling Jaya, Selangor

Negotiable

RM 2,000,000

5

BT

4

BM

6,000

kps (tanah)

RM 333

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold (57 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501340446
check-small-f
2,900 kps luas pelan lantai

Tentang SS7

SS7 Taman Seri Kelana Petaling Jaya Double Storey Bungalow For Sale

A cozy home with space to grow. Perfect for a startup family looking for a peaceful neighbourhood and a home they can slowly make their own. This is not a flashy modern bungalow — but it has warmth, space, and plenty of potential for the next family to create new memories.

Property Details:
- Land Size: 6,000 sf
- Built-Up: Approx. 2,900 sf
- 4+1 Bedrooms
- 3+1 Bathrooms
- Leasehold
- Basic Condition
- Spacious compound
- Comfortable family layout
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,000,000.
SS7, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,900 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]