SS3, Kelana Jaya, PJ21, Petaling Jaya
Petaling Jaya, Selangor
RM 4,880,000
10+
BM
12,000
kps (lantai)
RM 407
psf (lantai)
Gambar
Tentang SS3, Kelana Jaya, PJ21
Shop-office for Sale
PJ21 6 STOREYS MODERN Shop/Office For SALE
Built = 12000 sf
FREEHOLD
PRIVATE LIFT
VIEW TO APPRECIATE
ROI 5%
CALL 0***** DESMONE for appointment now !
Built = 12000 sf
FREEHOLD
PRIVATE LIFT
VIEW TO APPRECIATE
ROI 5%
CALL 0***** DESMONE for appointment now !
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,880,000.
Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 12,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.