SS2, Petaling Jaya

SS2, Petaling Jaya, Selangor

RM 1,350,000

3

BT

2

BM

1,540

kps (tanah)

RM 876.62

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501394627
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai

Tentang SS2

Petaling Jaya Damansara SS2 Terrace House For Sale

-FACING OPEN
-FREEHOLD
-24x80
-1540sf
Good CONDITION

SELLING PRICE: RM1. 35MIL

PLEASE CALL & WHATAPP ALICIA FOR VIEWING ARRANGEMENT

ALICIA REN 08047
THE ROOF REALTY SDN BHD

www.h*****

www.h*****

www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,350,000.
SS2, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]