Seksyen 17 Petaling Jaya, Seksyen 17, Petaling Jaya

Jalan 17/2, Seksyen 17, Petaling Jaya, Selangor

RM 2,680,000

6+1

BT

5

BM

6,930

kps (tanah)

RM 387

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105584573
check-small-f
2,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
6,930 kps luas tanah

Tentang Seksyen 17 Petaling Jaya

Nearby section 16 and ss2

Single Storey Bungalow
-------------------------------------------
Section 17, Jalan 17, Petaling Jaya 46400

* FREEHOLD
* Land Area: 6,930 sqft
* Built-Up: 2,800 sqft
* Bedrooms: 7
* Bathrooms: 5
* 24 Hours Gated & Guarded
* Quiet Road / Good Neighbourhood
* Rare Gem for this Taman
* Ample Parking

*******************************************************************************************
Please call [ B R Y A N ] [ 0***** ] for viewing appointment!
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Twincrest Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,680,000.
Jalan 17/2, Seksyen 17, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Twincrest Properties