Section 5, Petaling Jaya, Gasing, PJ, Seksyen 5, Petaling Jaya
Seksyen 5, Petaling Jaya, Selangor
Negotiable
RM 2,780,000
5+1
BT
4
BM
11,400
kps (tanah)
RM 244
psf (tanah)
Gambar
Tentang Section 5, Petaling Jaya, Gasing, PJ
Good Corner Bungalow Guarded Location
Must view to appreciate :
Bungalow located in Guarded Enclave
Quiet location
Flat Land
Large compound
Must Buy Property!
LA : 11,400sf
BU : 6,500sf
Can park 6-8 cars possibly more!
Must Buy Property!
LA : 11,400sf
BU : 6,500sf
Can park 6-8 cars possibly more!
Rare find!
Call Joyce Wan for viewing.
w*****@*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,780,000.
Seksyen 5, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,500 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.