Seapark SS21, Sea Park, Petaling Jaya

Jalan 21/21, Sea Park, Petaling Jaya, Selangor

RM 900,000

4

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 642.86

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2022
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107806428

Tentang Seapark SS21

2 story terrace house @ Taman Seapark Petaling Jaya for sale

Address: Seapark @ Petaling Jaya
– Walking distance to LRT station, Restaurant & Kopitiam

Details:
– Size: 20’ x 70’ = 1,400 sqft
– Property Type: Double storey Terrace
– Tenure: Freehold

– Bedroom(s): 4
– Bathroom(s): 3
– Furnishing: Partially furnished

Nearby amenities :
– Shops, Restaurants (Thong Kee Cafe), Schools, banks,

If interested for viewing, kindly contact
0***** Kelvin Ng PEA3470
0***** Wendy Chua REN35539

Hartamas Real Estate (M) Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
Jalan 21/21, Sea Park, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]