Sea Park, Petaling Jaya
Sea Park, Petaling Jaya, Selangor
RM 2,400,000
4
BT
3
BM
4,400
kps (tanah)
RM 545.45
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sea Park
Bungalow /Land Seapark Petaling Jaya For Sale
Bungalow Seapark Main Road Petaling Jaya - For Sale - Rare opportunity to own a Main Road Bungalow in the vibrant Seapark Area.
Land area 4400sft
Built-up 2500 sft
Large garden
Located Seapark main road
High traffic visibility
Nearby Shops Amenities F&B eateries Banks
Ideal for Rebuild
Sale Price : RM2,400,000
For viewing kindly contact Joy Low *011.3302.2278
REN45523
Portfolio Asia Properties a
Land area 4400sft
Built-up 2500 sft
Large garden
Located Seapark main road
High traffic visibility
Nearby Shops Amenities F&B eateries Banks
Ideal for Rebuild
Sale Price : RM2,400,000
For viewing kindly contact Joy Low *011.3302.2278
REN45523
Portfolio Asia Properties a
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,400,000.
Sea Park, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.