Seksyen 17, Petaling Jaya

Seksyen 17, Petaling Jaya, Selangor

RM 1,600,000

4,541

kps

RM 352

check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108108706
check-small-f
4,541 kps luas tanah
check-small-f
RM 352.35 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Residential land @ Seksyen 17, Petaling Jaya PJ

Residential land @ Seksyen 17, Petaling Jaya PJ

“Not flat land
Freehold
Land area: 4541sf
Price: RM1.6mil Nego

ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 0***** (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
*OWNER ARE ALWAYS WELCOME TO LIST*
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 1,600,000.
Seksyen 17, Petaling Jaya, Selangor.
4,541 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo