SS2, Petaling Jaya

SS2, Petaling Jaya, Selangor

RM 1,400,000

4

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 848

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106906277
check-small-f
2,200 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Renovated double storey with no split kevel

Please call 0***** Sharon (ren 04594)

*DOUBLE STOREY HOUSE at Section 19, Petaling Jaya*
- Land size 1,650 sq ft (22’ x 75’)
- 4 bedrooms + 3 bathrooms
- Freehold
- Fully extended backyard - dry kitchen, wet kitchen and laundry area
- Ceiling fans, air-cond points and lights
- Newly renovated - new roof, wiring, piping, ceiling and upstairs flooring

Asking price: RM1,400,000 negotiable
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,400,000.
SS2, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REAPFIELD PROPERTIES (HQ) SDN. BHD. [ E (1) 0452 ]