Seksyen 16, Petaling Jaya
Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor
RM 3,990,000
7+1
BT
6
BM
8,589
kps (tanah)
RM 464.55
psf (tanah)
Gambar
Tentang hartanah ini
Double storey bungalow section 16
Double storey bungalow section 16
Freehold
Guarded
Land area : *8589sqft*
Built up : *7800sqft*
7 bedrooms 6 bathrooms
1maid room
2 living area
Wet & dry kitchen
Autogate
Built in cabinet
*4.5m negotiable*
Call/WhatsApp 0***** for more information
Thanks and best regards
Freehold
Guarded
Land area : *8589sqft*
Built up : *7800sqft*
7 bedrooms 6 bathrooms
1maid room
2 living area
Wet & dry kitchen
Autogate
Built in cabinet
*4.5m negotiable*
Call/WhatsApp 0***** for more information
Thanks and best regards
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,990,000.
Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.