Seksyen 16, Petaling Jaya

16/6, Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor

RM 2,700,000

5+1

BT

4

BM

9,000

kps (tanah)

RM 300.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Leasehold (43 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102675936
check-small-f
6,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
9,000 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Prime area , good neighbourhood, quiet street

2 Storey Bungalow house @ Seksyen 16 PJ

Land Area: approx. 9000 sf
Built up :approx 6000sf
6 bedrooms
4 baths
Lease year expiring in 2066
Facing : North

Contact now for private viewing
Bernisa Bon
+6*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,700,000.
16/6, Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]