Pinnacle Kelana Jaya, Kelana Jaya, Petaling Jaya

Jalan SS 7/26, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor

RM 2,200 /mo

Studio

2

BM

865

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501318898
check-small-f
865 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Pinnacle Kelana Jaya

Pinnacle Kelana Jaya, 865sf, Duplex, Fully, Kelana Jaya, LRT, PJ

Pinnacle KELANA JAYA for RENT!
=================================
* Built up -865 sf (Duplex Unit)
* Duplex unit with 2 bathrooms
* Fully furnished unit
* Without car park
* 24 hours security
==================================

Please Call /SMS/ Whatsapp me for viewing:
Allen Tan
0*****
a*****@*****
(Kindly SmS if I didn't answer your call)

* Owners are welcomed to list your properties
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Jalan SS 7/26, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 865 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]