Pacific Star, Seksyen 13, Petaling Jaya
Pacific Star Jalan 13/6, Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor
RM 625,000
2
BT
2
BM
804
kps
RM 777
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pacific Star
Pacific Star partly furnished for sale
Pacific Star partly furnished for sale ~!
804sf
2bedrooms
2bathrooms
1car park
Asking price RM 625k
Contact Gogo Siow for more details
804sf
2bedrooms
2bathrooms
1car park
Asking price RM 625k
Contact Gogo Siow for more details
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 625,000.
Pacific Star Jalan 13/6, Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 804 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.