Millennium Place @ Millennium Square, Seksyen 14, Petaling Jaya
Seksyen 14, Petaling Jaya, Selangor
RM 480,000
3
BT
2
BM
945
kps
RM 508
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Millennium Place @ Millennium Square
Pj-S14-Millenium Place Condo - Next to LRT & Retails & Restaurants
Petaling Jaya SS2- Freehold Condo- For Sale/Rent
Build Up : 945sf - 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Parking
Gated & Guarded
Walking distance to Millenium Square Retails lot and many more famous Restaurants
5 min Drive to Mont Kiara, Bangsar
25 min to KL Sentral
35 min to KLCC
For more information, pls call Jimmy at 0*****
Or Watsapp : www.h*****
#PetalingJaya #forrent #forsale #realestate #FreeholdProperty #jimmyleeproperty #iqiglobal #iqiMalaysia #iqiCSMentors #Usana
Build Up : 945sf - 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Parking
Gated & Guarded
5 min Drive to Mont Kiara, Bangsar
25 min to KL Sentral
35 min to KLCC
For more information, pls call Jimmy at 0*****
Or Watsapp : www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Business centre
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
Seksyen 14, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 945 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.