Latitud 3, Petaling Jaya

Lorong Universiti Jalan Universiti, Petaling Jaya, Selangor

RM 550,000

2

BT

2

BM

853

kps

RM 645

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107598841
check-small-f
853 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 644.78 psf (lantai)

Tentang Latitud 3

Short Walk to UM

LATITUD 3 @ JALAN UNIVERSITY PJ FOR RENT

PROPERTY DETAILS:
* Corner unit
* Built up: 853SF
* 2 Rooms 2 baths
* 1 car Park
* Fully Furnished
* Asking For Sale : RM620K ( Nego for serious buyers)

# Please note that the photo attached is actual unit

Thank You

JESON CHIA
WINPROP REALTY SDN BHD
Mobile: 0*****
Email : c*****@*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 550,000.
Lorong Universiti Jalan Universiti, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 853 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD

agency logo