Edelweiss Shoppes @ Tropicana Gardens, Petaling Jaya

Petaling Jaya, Selangor

RM 520,000

1

BM

452

kps

RM 1,150.44

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Sofo untuk dijual
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501301883

Tentang Edelweiss Shoppes @ Tropicana Gardens

Brand New Sofo unit For sell with Golf View

FOR RENT / SALE – Tropicana Edelweiss

Newly Handed Over Unit
Size: 452 sq ft
2 Units Air Conditioners Provided

~ Joan Chan A Name You Trust~
Owners, list your properties with confidence!

Joan Chan | Team Leader | REN06927
Hartamas Real Estate (HQ)
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 452 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]