Desa Perangsang, Pjs 4, Petaling Jaya
Jalan PJS 3/56, Pjs 4, Petaling Jaya, Selangor
Boleh dirunding
RM 320,000
3
BT
2
BM
750
kps
RM 426.67
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Desa Perangsang
Desa Perangsang Apartment. Leasehold non bumi.
FOR SALE – DESA PERANGSANG APARTMENT, PJ
Petaling Jaya, Selangor
Asking Price: RM320,000
Leasehold | Non-Bumi
1 Carpark
750 sqft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Unit Details:
Kitchen countertop
Recently painted
Plaster ceiling
Neat & well-kept unit
Ideal for personal use or investment (high rental demand!)
Facilities:
• 24-hour security
• Playground
• Surau
• Open parking
Nearby Amenities:
• Shops, dining options & convenience stores
• Schools & kindergartens
• Medical clinics
• Public transport
• Close to PJ hotspots (Sunway, Subang, Puchong)
Easy Access To:
• Federal Highway
• NPE
• LDP
• KESAS
Petaling Jaya, Selangor
Asking Price: RM320,000
Leasehold | Non-Bumi
1 Carpark
750 sqft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Unit Details:
Kitchen countertop
Recently painted
Plaster ceiling
Neat & well-kept unit
Ideal for personal use or investment (high rental demand!)
Facilities:
• 24-hour security
• Playground
• Surau
• Open parking
Nearby Amenities:
• Shops, dining options & convenience stores
• Schools & kindergartens
• Medical clinics
• Public transport
• Close to PJ hotspots (Sunway, Subang, Puchong)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 320,000.
Jalan PJS 3/56, Pjs 4, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.