Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya

Jalan Permas 15/1, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor

RM 5,400,000

9,800

kps

RM 551.02

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200327876
check-small-f
9,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 551.02 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Jalan Permas 15/1, Bandar Baru Permas Jaya

For Sales
Jalan Permas 15/1, Bandar Baru Permas Jaya
Google Map: www.h*****
Property Type: 4 Storey Shoplot
Build Up Area: 9800SQFT
Land Size & Area: 35x70

Sub-Sales
Freehold
International Lot
Individual Title
Tenanted

Shoplot Listing
Main Road
Ground & 1st & 2nd Floor Rental: RM 13,500
Tenancy Expired: 31 Mar 2026
3rd Floor Rental: RM 3***** ), RM 3***** )
Tenancy Expired: 14 Oct 2027

Please Contact
Mindy +6*****
Facebook: Mindy Heng
Wechat: Mindy010912
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,400,000.
Jalan Permas 15/1, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 9,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]