Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya
Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor
RM 1,180,000
0
BM
3,080
kps (lantai)
RM 383.12
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya
Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya
For Sales SA409 (PN)
Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya
Google Map: www.h*****
Property Type: 2 Storey Terrace Factory
Build Up Area: 3080sqft
Land Size & Area: 22x70
Sub-Sales
Freehold
International Lot
Individual Title
Tenanted
Ground Floor Rental: RM1700
First Floor Rental: 8rooms x RM250=RM2000
Total Rental Income: RM3700
Remark
1.Land size shown is temporary and subject to final survey.
Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya
Google Map: www.h*****
Property Type: 2 Storey Terrace Factory
Build Up Area: 3080sqft
Land Size & Area: 22x70
Sub-Sales
Freehold
International Lot
Individual Title
Tenanted
Ground Floor Rental: RM1700
First Floor Rental: 8rooms x RM250=RM2000
Total Rental Income: RM3700
Remark
1.Land size shown is temporary and subject to final survey.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,180,000.
Jalan Permas 9, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,080 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.