Impian Senibong Residences, Permas Jaya
Jalan Persiaran Senibong, Permas Jaya, Johor
RM 360,000
3
BT
2
BM
1,144
kps
RM 314.69
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Impian Senibong Residences
Full Loan Impian Senibong Residence 3 Beds Apartment @ Permas Jaya
FOR SALE
Impian Senibong Residence @ Permas Jaya
Property details:
- Apartment
- BUA : 1,144 sqft
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Non Bumi Lot
- Renovated unit
- Gated & guarded
Selling Price: RM 360K
Call us for viewing today!
Edward Gan (REN33524)
0*****
www.h*****
THE ROOF REALTY E(1)1605/1
Impian Senibong Residence @ Permas Jaya
Property details:
- Apartment
- BUA : 1,144 sqft
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Non Bumi Lot
- Renovated unit
- Gated & guarded
Selling Price: RM 360K
Call us for viewing today!
Edward Gan (REN33524)
0*****
www.h*****
THE ROOF REALTY E(1)1605/1
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Kolam renang
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Jalan Persiaran Senibong, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,144 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.