Double Storey Low Cost House @ 6 Jalan Permas 2 /18, Bandar Baru Permas Jaya, Masai Johor, Permas Jaya

6 Jalan Permas 2 /18, Bandar Baru Permas Jaya, Masai Johor, Permas Jaya, Johor

RM 428,000

3

BT

2

BM

700

kps (tanah)

RM 611

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501344150
check-small-f
700 kps luas pelan lantai

Tentang Double Storey Low Cost House @ 6 Jalan Permas 2 /18, Bandar Baru Permas Jaya, Masai Johor

Double Storey Low Cost @ 6 Jalan Permas 2 /18, Bandar Baru Permas Jaya

For Sale | 出售

6 Jalan Permas 2/18 Bandar Baru Permas Jaya

Double Storey Low Cost
- Land Area 700 Sqft
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Freehold
- Intermedia Unit
- Non Bumi
- Facing South East
- Fully Renovated Condition Car Porch Fully Tiles,Security Main Door, Plaster Ceiling, SPC Flooring, Kitchen Fully Extended with Tiles and Kitchen Cabinet, Bathroom Fully Mosaic
- No Guard and Gated

Selling Price RM 428K

Pls WhatsApp Joanne
0***** (REN21795)
www.h*****
The Roof Realty Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 428,000.
6 Jalan Permas 2 /18, Bandar Baru Permas Jaya, Masai Johor, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]