Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya

Jalan Permas, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor

RM 368,000

3

BT

2

BM

1,012

kps

RM 363.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2011
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501368998

Tentang Bandar Baru Permas Jaya

Full loan bayu puteri apartments permas jaya seri alam masai rinting

*Bayu Puteri 3 Apartment @ Permas Jaya*

*For Sale*

- Property Type : Apartment
- Corner Lot Unit big balcony
- Leasehold 2097
- Non Bumi
- Partial Furnished
- 24 hrs Gated & Guarded
- Built-up size : 1012 sqft
- 1 Parking Lot
- Bedrooms : 3
- Bathrooms : 2
- Selling Price : RM368K
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 368,000.
Jalan Permas, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,012 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser