Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya

Jalan Permas, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor

RM 650,000

4

BT

4

BM

2,239

kps (tanah)

RM 290

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501308806
check-small-f
2,239 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Baru Permas Jaya

Bank Auction / Bidding / End Lot Double Storey Terrace House

【 BANK AUCTION / BIDDING 】
No. 30, Jalan Permas 12, Bandar Baru Permas Jaya, 81750 Johor

* End Lot Double Storey Terrace House
* Land Area : 2,239 sq.ft
* Bumi Lot Freehold

Lelong Price : RM650,000
Market Value : RM850,000
Auction Date : 20/05/2026

──────────

For registration on bidding auction unit, please contact us :

泳序 • Lesley Tan
www.w*****
PropNex Realty • REN43911
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Jalan Permas, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,239 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian