Midas, Perling

Persisiran Perling, Perling, Johor

Boleh dirunding

RM 388,000

3

BT

2

BM

926

kps

RM 419.01

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501298460

Tentang Midas

Midas Perling Renovation Unit Full Loan unit Cash Out Cheaper Unit

Midas perling Apartment 全场最便宜 ! Cash out Full loan unit
*3房公寓 有基本装修 拎包就能入住,交通便利 直通Pasir Gudang Highway*

*Midas Perling Apartment*
Property Address: Midas Perling Apartment, Persisiran Perling, Johor
3 bedroom
2 bathroom
LandSize: 926sqft
Intermediate lot
Medium Floor
Freehold
Non bumi
Partial Furnished
1 Carpark
Maintenance fee Rm255+

Asking Price: Rm388 k Nego
Bank Value Rm 500 K

Richard
0*****

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

tennis-o

Gelanggang tenis

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 388,000.
Persisiran Perling, Perling, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 926 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian