Pinang Laguna, Kampung Jawa, Perai
Jalan Laguna 2, Kampung Jawa, Perai, Penang
View to Offer
RM 355,000
3+1
BT
2
BM
954
kps
RM 372.12
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pinang Laguna
Renovated High Level Apartment Pinang Laguna, Perai For Sale
FOR SALE | RUMAH CANTIK PANGSAPURI PINANG LAGUNA 100% SAVE RENO COST!!
Pangsapuri Pinang Laguna, Perai, Penang
==========================
PRICE BEFORE: RM370,000
OFFER PRICE: RM355,000
MARKET VALUE: RM400,000
==========================
PROPERTY DETAILS
Type: Apartment
Size: 954 sqft
Freehold | Non bumi lot
3+1 Bedrooms | 2 Bathrooms
1 Fixed carpark
Maintenance fee: RM160/month
Floor: 25th (Total: 27-storey)
RENOVATION / INFO
Partially furnished
Prime location for investment
ACCESSIBILITIES
1st Penang Bridge
Shopping Malls: Mydin Bukit Mertajam, Megamal Pinang, AEON Big Perai, Billion, Lotus’s & Sunway Carnivall Mall
Pangsapuri Pinang Laguna, Perai, Penang
==========================
PRICE BEFORE: RM370,000
OFFER PRICE: RM355,000
MARKET VALUE: RM400,000
==========================
PROPERTY DETAILS
Type: Apartment
Size: 954 sqft
Freehold | Non bumi lot
3+1 Bedrooms | 2 Bathrooms
1 Fixed carpark
Maintenance fee: RM160/month
Floor: 25th (Total: 27-storey)
RENOVATION / INFO
Partially furnished
Prime location for investment
ACCESSIBILITIES
1st Penang Bridge
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 355,000.
Jalan Laguna 2, Kampung Jawa, Perai, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 954 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.