Taman Paya Rumput Indah, Paya Rumput

Taman Paya Rumput Indah, Paya Rumput, Melaka

RM 230,000

3

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 164.29

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501368085
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Paya Rumput Indah

Best Price !! Non Bumi 1 Storey Paya Rumput Indah Cheng Bertam Melaka

Kindly Contact Evan Gan ( REN : 3***** 51 For more Information/ Viewing

For Sale@ RM 230,000
Property Details:
- 1 Storey Terrace
- Land Area: 1400 sf ( 20 X 70 )
- 3 Bedroom & 2 Bathroom
- Leasehold
- Non Bumi lot
- Peaceful Environment
- Highly Demand & Good For Investment

**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )

@ You may call me up for others house inquiry, we have others houses ready for sale in Melaka

*DISCLAMER
To protect owner or tenant's privacy, the photos shown may not be the actual unit, it's for illustration purpose only.

PROPERTY WANTED
In Malaysia Property Wanted For Any Sale & Rent: House, Apartment, Condominium, Shop, Factory, Land and Etc...

Welcome Owner to Contact, We Have Ready Cash Buyer. Thanks

- FREE Property Valuation
- FREE Consultation
- Bank Loan Process
- Lawyer Enquiry

Facebook Search: Evan Gan Property
Whatsapp: 0***** / www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 230,000.
Taman Paya Rumput Indah, Paya Rumput, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.