Taman Nusa Damai, Pasir Gudang

Taman Nusa Damai, Pasir Gudang, Johor

RM 358,000

3

BT

2

BM

775

kps (tanah)

RM 461.94

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2010
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501377413

Tentang Taman Nusa Damai

Nusa Damai

For Sale

No. Jalan Sentosa Tmn Nusa Damai Pasir Gudang
Next To Seri Alam Flora Height Permas Jaya
Double Storey Low Cost House
Size : 14 x 55 (775 sqft)
3 Bedroom 2 Bathroom
Non Bumi Lot
Freehold
Facing TBC
Fully Renovated Condition : Car Porch Awning, Safety Main Door, Plaster Ceiling, Living Hall SPC, Upstairs SPC Flooring & Kitchen Extend With Kitchen Table To Both Bathroom Fully Mosaic

Selling Price Rm358k
Value TBC

Welcome Contact
0***** Sky Ang
www.w*****

Vigor Properties Sdn Bhd
E(1)1975
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIGOR PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1975 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 358,000.
Taman Nusa Damai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIGOR PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1975 ]