Kota Masai, Pasir Gudang
Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor
RM 400,000
3
BT
2
BM
775
kps (tanah)
RM 516.13
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kota Masai
Taman Kota Masai @ Jalan Pulasan 5
FOR SALES
TAMAN KOTA MASAI @ JALAN PULASAN 5
- 2 Storey Middle Cost House
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Land Size: 775 SQSFT (72 SQM)
- Intermediate lot
- Freehold
- BUMI LOT
- Partial Furnished
- Expected Selling Price: RM 400,000
Kindly Contact: Terence Tan 6*****
www.h*****
TAMAN KOTA MASAI @ JALAN PULASAN 5
- 2 Storey Middle Cost House
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Land Size: 775 SQSFT (72 SQM)
- Intermediate lot
- Freehold
- BUMI LOT
- Partial Furnished
- Expected Selling Price: RM 400,000
Kindly Contact: Terence Tan 6*****
www.h*****
Kemudahan bersama
Parkir
Taman komuniti
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.